top of page
Туфлі шкіра-лак

Туфлі шкіра-лак

Артикул: 2017-3-2

42 розмір устілка 28 см.

43 розмір устілка  28,5 см, на середню ногу.

    ₴ 2 100,00Цена
    bottom of page